Par UZŅĒMUMU

Uzņēmuma vēsture

Mūsu transporta komandas vēsture sākās 2011. gadā, ar tā laika vadību, kurā darbojās daži transporta uzņēmumi, dažādās sfērās,   pieņemto  lēmumu apvienot un paplašināt savu uzņēmējdarbību un ienākt jaunā transporta pakalpojumu tirgū ar tādu pašu nosaukumu — Ardena Transport.

No pirmās izveidošanās dienas  Ardena Transport sāka aktīvi attīstīties Baltijas valstu un Centrālāzijas  transporta pakalpojumu tirgū ,noslēdzot ilgtermiņa līgumus kravu pārvadājumu  veikšanā, lieliem un vidējiem uzņēmumiem visās  uzņēmējdarbības jomās.

Aktīvas darbības laikā, uzņēmuma komanda ir papildinājusies ar augsti kvalificētiem dalībniekiem, kas ir veicinājusi restruturizāciju, veidojot savā sastāvā jaunas nodaļas, kuras specializējas uz eksportu, importu un

dokumentu apgrozību  pastāvīgajos projektos Centrālajā Āzijā.

Šobrīd uzņēmumam ir būtiski aktīvi — konteineru un konteineru termināli, iespaidīga aģentu  un apakšuzņēmēju bāze, kā arī pats  uzņēmums  ir  daudzu galveno spēlētāju aģents transporta loģistikas nozarē, un tas ļauj ātri un efektīvi veikt jebkuras pakāpes sarežģītības kravas pārvadājumus Eiropā, NVS valstīs un Vidusāzijā, un ārpus tām.

Profesionālisms

Katrs uzņēmuma darbinieks ir savas nozares profesionālis ar daudzu gadu pieredzi. Uzņēmuma darbinieku skaits ir nokomplektēts ar augsti kvalificētiem speciālistiem, kuru darbības mērķis ir savlaicīgi nodrošināt kvalitatīvu klientu apkalpošanu noteiktos termiņos.

«Mūsu uzņēmums, galvenokārt, orientēts uz klientu, un mēs darām visu iespējamo, lai pilnveidotos, galvenokārt, šajā virzienā.»

Mēs palīdzēsim veidot attiecīgas attiecības ar oficiāliem dienestiem un radīsim ideālu dokumentāciju, kas padarīs jebkuru kravu pārvadājumu   komfortablu Jums un Jūsu kravai.

Ar visu sniegto transporta pakalpojumu kvantitatīvo apjomu uzņēmuma darbības galvenā funkcija paliek nemainīga — kravas piegāde maksimāli ērtākās un ekonomiskākās kravas īpašnieka shēmas.

Pakalpojumu kvalitātes kontrole

Mūsdienu ekonomikas attīstības apstākļos kvalitātes sistēmas kontroles saglabāšana transporta pakalpojumos kalpo kā garants augstas kvalitātes un stabilitātes rādītājs kravu pārvadājumu un transporta pakalpojumu tirgū.

Pamatojoties uz starptautiskajiem kvalitātes standartiem ISO 9001: 2000, Ardena Transport izveido savas normas kravu pārvadājumu jomā, kā arī rūpīgi uzrauga to atbilstību visos darbības posmos. Svarīgi ir tas, ka īstenotie principi aptver visu uzņēmuma biznesa procesu spektru: vadība, dokumentu apgrozība, darbs ar personālu un tā tālāk.

Uzņēmuma darbība ir balstīta ne tikai uz izstrādi, bet arī tās īstenošanā, iekļaušanā  un attīstībā radīto stāvokli kopējā procesā, vienmērīgu funkcionēšanu uzņēmums- pasūtītājs, kā arī katra darbinieka darbā.

Uzņēmuma kvalitātes vadības optimizācija ir vērsta uz kļūdu novēršanu visos pakalpojumu sniegšanas posmos. Vienlaikus tiek risināts uzdevums orientēt klientu vajadzības, ieviešot jaunus pakalpojumus.

Kā galvenie stratēģiskie mērķi, Ardena Transport saskata piegādes stabilitāti un sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu, kā arī transporta drošības paaugstināšanu visā maršrutā.

Uzņēmuma speciālisti praksē aktīvi izmanto sistēmas pamatprincipus, kas ļauj pastāvīgi uzlabot visas organizācijas darba kvalitāti.

Realitāte

Mūsu komandas realitāte —  liels skaits veiksmīgi izpildītu pasūtījumu, plašākā pastāvīgo klientu bāze, sadarbība ar vadošajām kompānijām un nevainojama pakalpojumu kvalitāte.

12Gadu kravas pārvadājumu pakalpojumu tirgū

124Darbinieki visā pasaulē

2500Aģentūras bāzes uzņēmumi

3250Regulāri klienti visā pasaulē

sumā par uzņēmumu Ardena Transport prezentācijā

lejupielādēt šeit

Copyright (c) 2018: Ardena Transport (R) All rights reserved. Разработка сайта: SmakDSGN.pro