Uzņēmuma dalība Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projektā

  1. gadā no 18.-20. Aprīlim Maskavaā IEC «Crocus Expo» notiks 22. Starptautiskā transporta un loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju izstāde # Tran s Russia #TransLogistica.

 

Tradicionāli, Ardena Transport pastāvīgs dalībnieks  dotās, augsti nozīmīgās izstādes, katram  veiksmīgam  uzņēmumam, kā  piemēram, TRANS Russia.

 

Ardena Transport stenda numurs B216 atrodas paviljonā Nr. 1, zālē Nr. 3, kurā tiks piedāvāts plašs transporta un loģistikas pakalpojumu klāsts un daudzi integrēti loģistikas risinājumi.

 

Visās izstādes dienās mūsu stendā piedalīsies menedžeri un uzņēmuma vadība, ar kuru jūs varat neoficiālā atmosfērā diskutēt par sadarbības sākumu un attīstību.

 

(Ardena Transport piedāvā iespēju apmeklēt pasākumu bez maksas. Pie elektroniskās biļetes  reģistrācijas portālā www.transrussia.ru nepieciešams ievadīt Promo kodu tr17eRPTO).

Būsim ļoti priecīgi Jūs redzēt!

Uzņēmums Arden Transport piedalās starptautiskā transporta un loģistikas pakalpojumu izstādē

Izstāde Transit Kazahstan  jau sen ir obligāta visiem true loģistikas speciālistiem, kas ir saistīti ar eksporta un importa operācijām Vidusāzijas valstīs. Katru gadu šeit atrodi gan vecos šīs ikgadējās izstādes veterānus, gan jauniņos, kuri neskatoties uz to, ka daudzi no viņiem ir jauni zīmoli, ir profesionāli spēcīgas komandas.

Transit Kazakhstan apkopo daudzus interesantākos uzņēmumus no visas pasaules. Noteikti ir Jūsu uzmanības vērta.

Laipni lūdzam izstādē! Uz tikšanos Ardena Transport stendā!

FESCO transporta grupa uzsāk FESCO Buhara šahtas konteineru vilcienu (FEBS) maršrutā Vladivostoka (Krievija) — Karakul (Uzbekistāna). Vilciens kļūs par dzelzceļa plecu, kurā ietilpst vairākveidu pārvadājumi, kas savieno Uzbekistānu ar Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstīm (Vladimirs).
Konteineru vilcieni tiks nosūtīti divas reizes mēnesī. Kā daļu no pakalpojuma ir iespējams piegādāt, izmantojot «pēdējās jūdzes» tehnoloģiju, līdz galamērķim. Dažādu nosūtītāju sūtījumus pieņem sūtījumam, bet galveno slodzi nodrošina preces, kas tiek transportētas kā daļa no Kandija gāzes pārstrādes uzņēmuma celtniecības projekta. Vietējo dienestu Uzbekistānā nodrošina FESCO aģents — Ardenas transporta kompānija.
Pirmais FEBS vilciens ieradās Karakul stacijā 10. aprīlī. Tranzīta laiks ceļā bija 11 dienas ar garumu 9,230 km.
FEBS konteineru vilciens papildina jau esošos FESCO pakalpojumus Uzbekistānā: FESCO Taškentas transports (regulārais vilciens no Vladivostokas stacijas uz Čukursai staciju Taškentā), Baltika-Transit (regulārs vilciens no Baltijas ostām uz Taškentu un citām galamērķa stacijām Centrālajā Āzijā un Kazahstānā) . FEBS ieviešana ir daļa no stratēģijas, lai paplašinātu uzņēmuma klātbūtni Vidusāzijā un palielinātu tranzīta satiksmes apjomu no Ķīnas un citām Āzijas un Klusā okeāna valstīm Krievijas Tālajos Austrumos.
avots: FESCO oficiālā tīmekļa vietne
http://www.fesco.ru/press-center/news/5598/

Uzņēmums Ardena Transport piedalās starptautiskajā transporta un loģistikas pakalpojumu izstādē # TransRussia2015. Mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu stendu Ekspocentrā # CrocusExpo.

 

Izstāde TransRussia jau sen ir kļuvusi par obligātu visiem true loģistikas speciālistiem. Katru gadu šeit atrodi gan vecos šīs brīnišķīgās izstādes veterānus, gan jauniņos, kuri neskatoties uz to, ka daudzi no viņiem ir jauni zīmoli, izrādās ir profesionāli spēcīgas komandas.

 

Izstāde, kā vienmēr, norisinās Maskavā, iespējams, trokšaņainākā, pilna piedzīvojumu un iedvesmojošā pilsētā, kur bez izstādes vienmēr ir miljons adreses, kurās jāiegriežas darba darīšanās.

 

TransRussia apkopo daudzus interesantākos uzņēmumus no visas pasaules un noteikti ir Jūsu uzmanības vērta.

 

Laipni lūdzam!

Uzņēmuma dzimšanas diena ir īpaša diena. Katrs kopā nodzīvotais  gads kopā, tas ir jauns solis attīstībā, pieredzē, profesionalitātē. Galu galā laba kompānija — tāpat kā dārgs konjaks — no veiksmīgu darbības gadu skaita ir tikai spēcīgāka, noturīgāka un spilgtāka.

 

Kas ir labs uzņēmums? Uzņēmums ir cilvēki, tie ir darbinieki, tie esam mēs visi, tā ir komanda. Uzņēmuma dzimšanas diena ir mūsu kopīgā darba nākamā gadadiena, mūsu pašaizliedzīgais darbs vienā virzienā. Tāpēc mēs apsveicam sevi, galvenokārt, arī mūsu vadītājus, kuri ir spējuši apvienot tik lielisku komandu. Laimīgu dzimšanas dienu mums!

 

Šodien Ardena Transport ir viens no vadošajām uzņēmumiem ar nevainojamu reputāciju un katru gadu paplašina savu ģeogrāfiju ar jaunām filiālēm visā pasaulē.

 

Vēlamies pateikties mūsu klientiem un partneriem. Paldies par uzticību. Lai visos pirmsākumos Jums, dārgie draugi, pavada veiksme, un visi ambiciozie projekti realizējas dzīvē! Mieru un labestību Jums un Jūsu mīļajiem!

Copyright (c) 2018: Ardena Transport (R) All rights reserved. Разработка сайта: SmakDSGN.pro